| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Anti-drop technologie | - Ja, dat klopt. |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
| Watertank | 250 liter |
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml |
|---|---|
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Batterij | 5200mAh |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| Batterij | 5200mAh |
|---|---|
| APP | - Ja, dat klopt. |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Watertank | 250 liter |
| Beheersing van apps | TUYA APP |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Batterijduur | Tot 120 minuten |
|---|---|
| APP Controle | Facultatief |
| Batterij | 2600Mah |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| het plannen | - Jawel. |
| Levensduur van de batterij | Tot 240 minuten |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
| APP | - Ja, dat klopt. |
| Watertank | 250 liter |
|---|---|
| APP | - Ja, dat klopt. |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml |
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
| Beheersing van apps | TUYA APP |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Watertank | 250 liter |
| Batterij | 5200mAh |
| Werktijden | 90~120 Minuten |
|---|---|
| Product | automatische robotachtige stofzuiger |
| Eigenschap | vloer vacuümrobot |
| Toepassing | Huis schone Applicaces |
| Kleur | Zwarte of Wit |