| Sleutelwoorden | reinigingsmachine van de robot de harde vloer |
|---|---|
| Zak of bagless | Met Zak |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Macht (w) | 30 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Het laden tijd | 3-4 H |
|---|---|
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Gewicht | 1.5kg |
| Eigenschap | Het vegen |
| Toepassing | Huis Applicaces |
| Grootte | 24 (L) x 24 (W) x 10 (H) cm |
|---|---|
| Toepassing | Huis Applicaces |
| Type | venster schoonmakende robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Macht (w) | 80 |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
|---|---|
| Anti-dalingstechnologie | - Ja, dat klopt. |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| Batterij | 5200mAh |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| APP Controle | - Ja, dat klopt. |
| Levensduur van de batterij | Tot 150 Minuten |
| Batterij | 5200mAh |
| watertank | 2.5L |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Power (W) | 30 |
| Functie | Nat - en - droog, veeg Zuiging |
| Materiaal | ABS |
| Batterij | 2600 mAh |
| Anti-dalingstechnologie | - Jawel. |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Batterijduur | Tot 150 Minuten |
| het plannen | - Jawel. |
| Wasbare Filter | - Jawel. |
| Vuilnisbakcapaciteit | 0.3 liter |
|---|---|
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
| Verzameling vuilnisbakken | 2 liter |
| Garantie | 1 - 2 jaar |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Spot, Rand, Gepland |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| APP-besturing | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Type | Dtof Line Laser Robot stofzuiger |
| naam | Automatische vloerreiniger |
|---|---|
| Eigenschap | Het automatische Schoonmaken, het Vegen |
| Voltage (v) | 24 |
| Functie | Natte - en - droge Schoon |
| Werktijden | 60~90 Mins |