| Sleutelwoord | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 280*130*100MM |
| Het gebruiken | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 3000PA |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
|---|---|
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Laadtijd | 3 uren |
| Garantie | 2 jaar |
|---|---|
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Reinigingspad | N, z |
| Laadtijd | 3 uren |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
|---|---|
| type | Willekeurige robot stofzuiger |
| watertank | 230L |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| APP | - Jawel. |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Het laden tijd | 4 uren |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Eigenschap | Het vegen, robot stofzuiger |
| Type | Lijn laser robot vacuümreiniger |
|---|---|
| Batterij | 5200mAh |
| Wasbaar filter | Ja |
| Stationwatertank | 4L |
| Batterij levensduur | Tot 180 minuten |
| APP | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Anti-drop technologie | - Ja, dat klopt. |
| Batterij | 5200mAh |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
|---|---|
| Gewicht | 1.5kg |
| Eigenschap | Het automatische Schoonmaken, het Vegen, robot stofzuiger |
| Toepassing | Huis Applicaces, die Stof verzamelen |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB |
| Naam | Willekeurige robot Stofzuiger |
|---|---|
| Zak of bagless | Met Zak |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Macht (w) | 30 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Sleutelwoorden | Slimme Automatische Robot Stofzuiger |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Batterij | 650mAh |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Het schoonmaken snelheid | 2,5 min/sqm |