| Sleutelwoorden | Slimme Automatische Robot Stofzuiger |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Huis Applicaces |
| Naam | Venster Stofzuiger |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Productnaam | Slimme Hoge Stofzuiger, - kwaliteits Elektrische Robotachtige Reinigingsmachine |
| Kleur | Wit |
| Werktijden | 90~120 Minuten |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Type | Cycloon |
| Functie | Multifunctionele Vegerrobot |
| Productnaam | Vegende de robot vacuüm robotachtige auto stofzuiger van BOBOT, Hoogte - kwaliteits Elektrische Robo |
| Product | Robot Vacuümzwabber |
|---|---|
| Zak of bagless | Met Zak |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Macht (w) | 30 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Robotsnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen venster het Schoonmaken |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |
| Product | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS+PC |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
| Grootte | 30*15*10 cm |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
|---|---|
| Voltage (v) | 100 |
| Kleur | Black& wit |
| Sleutelwoorden | venster-schoonmakende robot |
| Batterij | 14.8V, 650mAh |
| Type | venster schoonmakende robot, Stofzuiger |
|---|---|
| Functie | Nat - en - droog, Vensters die, venster schonere robot schoonmaken |
| Vermogen (W) | 80,75 |
| Kleur | wit/grijs |
| Werktijd | Geen limiet |
| Robotsnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen venster het Schoonmaken |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |
| Sleutelwoord | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Toepassing | glas, schoon venster |
| het laden | het werken met uitgebreid koord |
| Batterij | Li-ionen600mah |
| Lawaai | 60dB |