| Robotsnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen venster het Schoonmaken |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |
| Robot | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| De Grootte | 300*150*100MM |
| Gebied | Schone het glas, dient Schoon in |
| vacuümkracht | 75W |
| Vacuüm | 3000PA |
| Type | venster schoonmakende robot, Stofzuiger |
|---|---|
| Werktijden | Geen grens |
| Sleutelwoorden | venster-schoonmakende robot |
| Functie | Nat - en - droog |
| Grootte | 24 (L) x 24 (W) x 10 (H) cm |
| Sleutelwoorden | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Wit |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
| Grootte | 30*15*10 cm |
| naam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Toepassing | glas, schoon venster |
| het laden | het werken met uitgebreid koord |
| Batterij | Li-ionen600mah |
| Lawaai | 60dB |
| Product | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotmateriaal | ABS Materiaal |
| Productgrootte | 295*145*90MM |
| Gebruik | Schoon glazen venster |
| tariefmacht | 80W |
| Vuile Watertank | 4L |
|---|---|
| navigatiesysteem | LIJN LASER |
| Geluidsniveau | Minder dan 65 dB |
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
| Vuilnisbakcapaciteit | 0.3 liter |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Productnaam | Robotachtige Venster Stofzuiger |
| Kleur | Wit |
| Werktijd | Geen grens |
| Eigenschap | veger |
| Productnaam | venster schoonmakende robot |
|---|---|
| Materiaal | ABS+PC |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
| Grootte | 30*15*10 cm |
| naam | SCHOON robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| Robots | Automatische Vensterwasmachine |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |