| Sleutelwoord | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 270*120*80MM |
| Het gebruiken | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 2300PA |
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| Reinigingspad | N, z |
| de capaciteit van de watertank | 50ML |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Garantie | 2 jaar |
| Robotnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotmateriaal | ABS Materiaal |
| Productgrootte | 295*145*90MM |
| Robotgebruik | Schoon glazen venster |
| Robotmacht | 80W |
| Naam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Grootte van het lichaam | 270*120*70 mm |
| Gebruik van | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 2300PA |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Het schoonmaken Snelheid | 1.5 minuten per vierkante meter |
| Afstandsbediening en APP | Ja, optioneel. |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
|---|---|
| Laadtijd | 3 uren |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| Naam van het product | Schonere Dubbele het Waternevel van het robotvenster |
| Reinigingspad | N, z |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
|---|---|
| Garantie | 2 jaar |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Naam van het product | Schonere Dubbele het Waternevel van het robotvenster |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
|---|---|
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Garantie | 2 jaar |
| Laadtijd | 3 uren |
| Reinigingspad | N, z |
| Laadtijd | 3 uren |
|---|---|
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |