| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Product | Venster Schonere Robot |
| Kleur | Wit |
| Werktijd | Geen grens |
| Eigenschap | Bereik |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Product | Magnetische Venster Schonere Robot |
| Kleur | Wit |
| Werktijd | Geen grens |
| Eigenschap | Bereik |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Product | Automatische Glas Schoonmakende Robot |
| Kleur | Wit |
| Werktijden | Geen grens |
| Eigenschap | Het vegen |
| Sleutelwoorden | venster-schoonmakende robot |
|---|---|
| Eigenschap | Het automatische schoonmaken |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Werktijden | Geen grens, 90-120min |
| Het schoonmaken snelheid | 2,5 min/sqm |
| SLEUTELWOORD | venster schoonmakende robot |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 280*130*100MM |
| Het gebruiken | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 3000PA |
| Type | Robot |
|---|---|
| Schoonmaaktijd | 5 uren |
| Naam | Zonnepaneel Schoonmakende Robot |
| Reinigingsmethode | Borstelen, sproeien, stofzuigen |
| Grootte | 720*720*210 mm |
| navigatiesysteem | LIJN LASER |
|---|---|
| Verzameling vuilnisbakken | 2 liter |
| Vuile Watertank | 4L |
| garantie | 1 - 2 jaar |
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml |
| APP Controle | TUYA APP |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| APP-besturing | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Type | Dtof Line Laser Robot stofzuiger |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| APP-besturing | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Type | Dtof Line Laser Robot stofzuiger |