| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| APP-besturing | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Type | Dtof Line Laser Robot stofzuiger |
| Kracht | op batterij aangedreven |
|---|---|
| APP-controle | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |
| Type | Dtof Line Laser Robot stofzuiger |
| Vuilnisbakcapaciteit | 250 |
| Product | Stofzuigerapp Controle |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Het laden Tijd | 4 uren |
| Eigenschap | Het vegen, robot stofzuiger |
| Toepassing | Huis Applicaces |
| watertank | 260L |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| stemcontrole | - Jawel. |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| APP | - Jawel. |
| naam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Wit |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
| Grootte | 30*15*10 cm |
| Product | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Grootte | 295*145*90MM |
| Gebruik | Schoon glazen venster |
| tariefmacht | 80W |
| naam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen venster het Schoonmaken |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |
| Watertank | 2 liter |
|---|---|
| navigatiesysteem | LIJN LASER |
| Geluidsniveau | Minder dan 65 dB |
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
| Vuilnisbakcapaciteit | 1.8 liter |
| naam | Automatische vloerreiniger |
|---|---|
| Kenmerken | Het automatische Schoonmaken, het Vegen |
| Spanning (V) | 24 |
| Functie | Droogkuis |
| Werktijd | 60~90 Mins |
| naam | Automatische vloerreiniger |
|---|---|
| Kenmerken | Het automatische Schoonmaken, het Vegen |
| Spanning (V) | 24 |
| Functie | Droogkuis |
| Werktijd | 60~90 Mins |