| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Garantie | 2 jaar |
| de capaciteit van de watertank | 50ML |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Laadtijd | 3 uren |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| de capaciteit van de watertank | 100ml |
| Naam van het product | Robotruimte schoonmaker met rolborstel waterspray |
| Het schoonmaken Snelheid | 1.5 minuten per vierkante meter |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
|---|---|
| Watertankcapaciteit | 50 ml |
| Afstandsbediening en APP | Ja, optioneel. |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Laadtijd | 3 uren |
| de capaciteit van de watertank | 50ML |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| het plannen | - Jawel. |
|---|---|
| APP Controle | - Jawel. |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| watertank | 260L |
| Batterij | 5200mAh |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml/3 l |
|---|---|
| Batterijduur | Tot 150 Minuten |
| het plannen | - Jawel. |
| APP Controle | - Jawel. |
| watertank | 260L |
| Robot | Venster Schonere Robot |
|---|---|
| Grootte | 290*140*115MM |
| Schoon Gebied | Glazen venster het Schoonmaken |
| VC Macht | 80W |
| Vacuümzuiging | 3000PA |
| Product | Automatische Glas Schoonmakende Robot |
|---|---|
| Functie | Nat - en - droog, Vensters die, venster schonere robot schoonmaken |
| Macht (w) | 80,75 |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Werktijden | Geen grens |
| Type | De automatische robot van de Vensterwasmachine |
|---|---|
| Functie | Nat - en - droog, Vensters die, venster schonere robot schoonmaken |
| Macht (w) | 80,75 |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Werktijden | Geen grens |
| naam | De Wasmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Batterij | 650mah |
| Schoonmaak snelheid | 2,5 min/sqm |
| Zak of bagless | Bagless |