| naam | De Stofzuiger van het robotvenster |
|---|---|
| Het werktijd | Geen grens |
| Sleutelwoorden | venster schoonmakende robot |
| Functie | Nat - en - droog |
| Grootte | 24 x 24 x 10 cm |
| Product | Venster Schonere Robot |
|---|---|
| Het werktijd | Geen grens |
| Sleutelwoorden | venster schoonmakende robot |
| Functie | Nat - en - droog |
| Grootte | 24 x 24 x 10 cm |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen vensterreinigingsmachine |
|---|---|
| Zak of bagless | Bagless |
| Voltage (v) | 220 |
| Het schoonmaken snelheid | 2,5 min/sqm |
| Sleutelwoorden | venster-schoonmakende robot |
| Sleutelwoorden | Stofzuiger |
|---|---|
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Eigenschap | het intelligente schoonmaken |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Sleutelwoord | venster schoonmakende robot |
|---|---|
| Batterij | 500mAh |
| Lawaai | 60dB |
| Sleutelwoorden | Magnetische Vensterreinigingsmachine |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Robot | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| De Grootte | 300*150*100MM |
| Gebied | Schone het glas, dient Schoon in |
| Vacuümmacht | 75W |
| Vacuüm | 3000PA |
| naam | Geautomatiseerde Vensterreinigingsmachine |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Werktijd | Geen grens |
| Reinigingspad | N, z |
|---|---|
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Afstandsbediening | - Jawel. |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| de capaciteit van de watertank | 50ML |
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Laadtijd | 3 uren |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
|---|---|
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Reinigingspad | N, z |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |