| Reinigingspad | N, Z, Rand schoon |
|---|---|
| Laadtijd | 3 uur |
| Garantie | 2 jaar |
| Afstandsbediening en APP | Ja, optioneel. |
| Watertankcapaciteit | 100 ml |
| Type | venster schoonmakende robot, Stofzuiger |
|---|---|
| Functie | Nat - en - droog, Vensters die, venster schonere robot schoonmaken |
| Vermogen (W) | 80,75 |
| Kleur | wit/grijs |
| Werktijd | Geen limiet |
| Trefwoord | De Robot van de vensterwas |
|---|---|
| Oplaadtijd | het werken met uitgebreid koord |
| Applicatie | Scholl enz. |
| Functie | het intelligente schoonmaken |
| naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Reinigingspad | N, Z, Rand schoon |
|---|---|
| Laadtijd | 3 uur |
| Garantie | 2 jaar |
| Afstandsbediening en APP | Ja, optioneel. |
| Watertankcapaciteit | 100 ml |
| Reinigingspad | N, Z, Rand schoon |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Garantie | 2 jaar |
| Productnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Sleutelwoord | De Robot van de vensterwas |
|---|---|
| Het laden Tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Eigenschap | het intelligente schoonmaken |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Grootte | 24 (L) x 24 (W) x 10 (H) cm |
|---|---|
| Toepassing | Huis Applicaces |
| Type | venster schoonmakende robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Macht (w) | 80 |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
|---|---|
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Reinigingspad | N, z |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| de capaciteit van de watertank | 50ML |
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Laadtijd | 3 uren |
| Materiaal | ABS |
|---|---|
| Productnaam | Venster Stofzuiger |
| Kleur | Wit/Blauw /purple/gold |
| Werktijden | Geen grens |
| Eigenschap | Het vegen |