| Sleutelwoord | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 280*130*100MM |
| Het gebruiken | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 3000PA |
| Product | de schoonmakende robot van het glasvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Kleur | Wit/Grijs |
| Functie | Vensters het Schoonmaken |
| Grootte | 30*15*10 cm |
| Sleutelwoord | venster schoonmakende robot |
|---|---|
| Batterij | 500mAh |
| Lawaai | 60dB |
| Sleutelwoorden | Magnetische Vensterreinigingsmachine |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Reinigingspad | N, z |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| de capaciteit van de watertank | 70ml |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Laadtijd | 3 uren |
| Naam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Grootte | 295*145*90MM |
| Gebruik | Schoon glas |
| Macht | 80W |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| Reinigingspad | N, z |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Het schoonmaken gebied | Tot 40 Vierkante Meters |
| Werktijd | Stel voor 400 Minuten Robotrust laten |
| capaciteit van de batterij | 500mAh |
|---|---|
| Het schoonmaken Snelheid | 3 minuten per vierkante meter |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Naam van het product | Robotruimerafwasser met waterspray |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Edge, Spot |
| Vuilnisbakcapaciteit | 0.3 liter |
|---|---|
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
| Verzameling vuilnisbakken | 2 liter |
| Garantie | 1 - 2 jaar |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Spot, Rand, Gepland |
| SLEUTELWOORD | Verre vensterreinigingsmachine |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | 280*130*100 |
| Het gebruiken | Glasreinigingsmachine |
| Zuigingsmacht | 80W |
| Zuigingsvacuüm | 2000-3000PA |