| Robotsnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotsgrootte | 290*145*94MM |
| De robots maken Gebied schoon | Glazen venster het Schoonmaken |
| Zak of bagless | Bagless |
| Installatie | Robot |
| Sleutelwoorden | Stofzuiger |
|---|---|
| Toepassing | Scholl enz. |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Batterij | Li-ionen600mah |
| Lawaai | 60dB |
| Zak of bagless | Bagless |
|---|---|
| Type | Cycloon, Waterfilter |
| Macht (w) | 80 |
| Materiaal | ABS+PC, Gloednieuw ABS paneel |
| Eigenschap | het intelligente schoonmaken |
| Sleutelwoorden | venster schoonmakende robot |
|---|---|
| Toepassing | Huis Applicaces |
| Lawaai | 60dB |
| Naam | Venster Stofzuiger |
| Kleur | Black& wit |
| Productnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotmateriaal | ABS Materiaal |
| Productgrootte | 295*145*90MM |
| Gebruik | Schoon glazen venster |
| tariefmacht | 80W |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Werktijden | Geen grens |
| Productnaam | Natte Droge Vacuümrobot |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Last | 4 H |
| Sleutelwoorden | vacuüm schoonmakende robot |
| Eigenschap | Het vegen, vacuüm, zwabber |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
|---|---|
| Batterij | 650mAh |
| Lawaai | 60dB |
| Sleutelwoorden | Magnetische Vensterreinigingsmachine |
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Productnaam | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Robotmateriaal | ABS Materiaal |
| Productgrootte | 295*145*90MM |
| Gebruik | Schoon glazen venster |
| Tariefmacht | 80W |
| Toepassing | Huis Applicaces |
|---|---|
| Type | venster schoonmakende robot |
| Voltage (v) | 220 |
| Macht (w) | 80 |
| Productnaam | Slimme Stofzuiger, Auto automatische het glas schonere robot van de venster schoonmakende robot |