| Sleutelwoord | robotachtige vensterwasmachine |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| Batterij | 650mah |
| naam | De Wasmachine van het robotvenster |
| Schoonmaak snelheid | 2,5 min/sqm |
| Sleutelwoord | De Robot van de vensterwas |
|---|---|
| Het laden Tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Eigenschap | het intelligente schoonmaken |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Sleutelwoord | De Robot van de vensterwas |
|---|---|
| Het laden tijd | het werken met uitgebreid koord |
| Toepassing | Scholl enz. |
| Eigenschap | het intelligente schoonmaken |
| naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verzameling vuilnisbakken | 3L |
| Garantie | 1 jaar |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Spot, Rand, Gepland |
| Geluidsniveau | Minder dan 65 dB |
| App-connectiviteit | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Verzameling vuilnisbakken | 3L |
| Garantie | 1 jaar |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Spot, Rand, Gepland |
| Geluidsniveau | Minder dan 65 dB |
| Wasbare Filter | - Jawel. |
|---|---|
| Batterij | 2500mAh |
| Anti-dalingstechnologie | - Jawel. |
| type | Willekeurige robot stofzuiger |
| watertank | 230L |
| Sleutelwoorden | vloer vacuümrobot |
|---|---|
| Eigenschap | vloertapijt het schoonmaken |
| Toepassing | Huis schone automatische robotachtige stofzuiger |
| Kleur | Zwarte of witte kleur |
| Materiaal | ABS |
| Product | robot stofzuiger |
|---|---|
| Eigenschap | Vloer schone Robot |
| Toepassingen | Schoon huis |
| Kleuren | Zwarte of witte kleuren |
| Materialen | ABS |
| Werktijden | 90~120 Minuten |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Lawaai | 55db |
| Het laden tijd | 3-4 H |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Robot | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
| Zak of bagless | Met Zak |
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |