| type | Laserrobot stofzuiger |
|---|---|
| Wasbare Filter | - Jawel. |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| stemcontrole | - Jawel. |
| Batterijduur | Tot 150 Minuten |
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
|---|---|
| APP | - Ja, dat klopt. |
| APP Controle | TUYA APP |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installatie | Robot |
| Type | Stofzuiger |
| Kleur | Witte zwarte, |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Werktijden | 90~120 Minuten |
| Materiaal | ABS |
| Lawaai | 60dB |
| Het laden tijd | 4 uren |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
|---|---|
| watertank | 250L |
| APP Controle | TUYA APP |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
| watertank | 250L |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | Tot 180 minuten |
| APP Controle | TUYA APP |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| Anti-drop technologie | - Ja, dat klopt. |
| naam | Zelfreinigende mop en zelfledige robot stofzuiger |
|---|---|
| watertank | 2.5L |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml/1,8 L |
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| APP Controle | - Ja, dat klopt. |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB,GS |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Functie | Multifunctionele Vegerrobot |
| Productnaam | Slimme Stofzuiger, vegende de robot vacuüm robotachtige auto stofzuiger van BOBOT |
| Sleutelwoorden | De Robot van de vloer Stofzuiger |
|---|---|
| Vuilnisbak | 400ml |
| Post | 3000PA |
| Schone Watertank | 4 liter |
| Stofzak | 3,5 Liter |
| Product | De Reinigingsmachine van het robotvenster |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Macht (w) | 30 |
| Installatie | Robot, Trommelvacuüm |
| Type | Cycloon, ultra Fijne Luchtfilter, Stofzuiger |