| Product | robot stofzuiger |
|---|---|
| Eigenschap | Vloer het schoonmaken |
| Toepassing | Huis schone automatische robotachtige stofzuiger |
| Kleur | Zwarte of witte kleuren |
| Materiaal | ABS |
| Productnaam | robot stofzuiger |
|---|---|
| Eigenschap | Vloer schoonmakende Robot |
| Toepassing | Schoon huis |
| Kleur | Zwarte of witte kleur |
| Materiaal | ABS |
| Productnaam | Robot stofzuiger MOQ 100PCS |
|---|---|
| Eigenschap | Vloer schoonmakende Robot |
| Toepassing | Schoon huis |
| Kleur | Zwarte of witte kleur |
| Materiaal | ABS |
| Product | robot stofzuiger |
|---|---|
| Eigenschap | Vloer schone Robot |
| Toepassingen | Schoon huis |
| Kleuren | Zwarte of witte kleuren |
| Materialen | ABS |
| Product | automatische robotachtige stofzuiger |
|---|---|
| Lawaai | 60dB |
| het laden | 4 H |
| Naam | vacuümrobot |
| Eigenschap | Het vegen, vacuüm |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
|---|---|
| APP Controle | - Jawel. |
| Batterijduur | Tot 150 Minuten |
| Anti-dalingstechnologie | - Jawel. |
| type | Laserrobot stofzuiger |
| APP Controle | Facultatief |
|---|---|
| Batterijduur | Tot 120 minuten |
| het plannen | - Jawel. |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| type | Willekeurige robot stofzuiger |
| Batterij | 2600Mah |
|---|---|
| Hindernisopsporing | - Jawel. |
| Wasbare Filter | - Jawel. |
| Kracht | Op batterij aangedreven |
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Vuilnisbakcapaciteit | 300 ml |
|---|---|
| Geluidsniveau | Minder dan 65db |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| watertank | 250L |
| Anti-drop technologie | - Ja, dat klopt. |
| Batterij | 5200mAh |
|---|---|
| Het schoonmaken Wijzen | Auto, Vlek, Rand, en Handboek |
| Wasbare Filter | - Ja, dat klopt. |
| het plannen | - Ja, dat klopt. |
| Hindernisopsporing | - Ja, dat klopt. |