| Naam | De zelf Lege en Zelf Stofzuiger van de Zwabberrobot |
|---|---|
| Vuilnisbak | 400ml |
| Station | 3000PA |
| Schone Watertank | 4L |
| STOFZAK | 3.5L |
| Robotnaam | De zelf Stofzuiger van de Zwabberrobot |
|---|---|
| stof | 400ml |
| Postvacuüm | 3000PA |
| Watertank | 4L |
| Stofzak | 3.5L |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
|---|---|
| Gewicht | 3,3.0KG |
| Eigenschap | robot stofzuiger |
| Toepassing | Het verzamelen van Stof |
| Kleur | Witte zwarte, |
| Werktijd | 90~120 Minuten |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
| Geluid | 55 dB |
| Laadtijd | 3-4 H |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
| Naam | Intelligente Vacuümrobotreinigingsmachine |
|---|---|
| Eigenschap | Het automatische Schoonmaken, het Vegen, robot stofzuiger |
| Voltage (v) | 24 |
| Functie | Nat - en - droog |
| Werktijden | 60~90 Mins |
| Product | automatische vacuüm en zwabber |
|---|---|
| Gewicht | 1.5kg |
| Eigenschap | Het automatische Schoonmaken, het Vegen, robot stofzuiger |
| Toepassing | Huis Applicaces, die Stof verzamelen |
| Certificering | CE,RoHS,EMC,CB |
| Productnaam | robot stofzuiger |
|---|---|
| Voltage (v) | 14.4 |
| Gewicht | 3,3KGS |
| Toepassing | Huis Applicaces |
| ceretificate | CE-CITIZENS BANDrosh FCC |
| Product | Zelf Leeg van de robot Stofzuiger |
|---|---|
| Macht (w) | 30 |
| Functie | Nat - en - droog, veeg |
| Materiaal | ABS |
| batterij | 5200mAh |
| Productnaam | Zelf Lege Robot Stofzuiger |
|---|---|
| Macht (w) | 30 |
| Functie | Nat - en - droog, veeg |
| Materiaal | ABS |
| batterij | 5200mAh |
| Productnaam | Nat - en - droog Robotvacuüm |
|---|---|
| Lastentijd | 4 H |
| Sleutelwoorden | robot stofzuiger |
| Eigenschap | Bereik, vacuüm, zwabber |
| Toepassingen | Huis Applicace |